Kuba a Helča

O nás

Lákáme k pohybu. Našim posláním je, aby cvičení venku byla zábava, výzva a zážitek. Chceme, aby naplňovalo, bavilo a bylo výzvou pro ty, kteří se mu věnují. Aby se stalo atraktivním a přitáhlo ty, kteří zatím jen prochází okolo. Sport a pohyb nás provází celý život, a proto chceme svou prací přispět ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu svého okolí; k fyzické odolnosti a zdatnosti.

Proto vyrábíme dřevěná venkovní hřiště na cvičení. Pro mládež, pro dospělé, na zahrady i do veřejných prostor, pro zábavu i tvrdý trénink. Ať tomu říkáte OCR překážky, hřiště pro dospělé, workoutové hřiště, venkovní posilovna, opičí dráha, nebo fitness stezka, vyrobíme a postavíme vám ji podle vašich představ!

Více o nás

Jak to u nás chodí

 1. Kontakt se zákazníkem; vyladění představ do konkrétní podoby
  • Podle domluvy s vámi navrhneme sestavu tak, aby odpovídala vašim přáním. K návrhu potřebujeme znát prostorové možnosti, podloží, věk a úroveň cvičenců, vaše konkrétní požadavky a také cenovou představu.
 2. Cenová nabídka, vizualizace a následné potvrzení, či provedení dalších změn
  • Společnou domluvu zpracujeme a vytvoříme nabídku, ta obsahuje kompletní popis sestavy a samozřejmě cenu. Připravit také můžeme vizualizaci sestavy, a to za zálohu 1000,- Kč, kterou Vám pak odečteme z finální ceny sestavy.
 3. Zálohová faktura
  • Zálohovou fakturu vystavujeme na 75% celkové ceny sestavy. S výrobou začínáme po jejím zaplacení.
 4. Termín a montáž
  • Dohodneme vhodný termín montáže, přijedeme a namontujeme. Vše si zkontrolujete a můžete začít cvičit.
 5. Doplatek
  • Zašleme vám fakturu na zbývající část ceny sestavy.
 6. Údržba
  • Dostanete od nás instrukce, jak se o konstrukci starat tak, aby držela v kondici nejen vás, ale také sama sebe. Dodržování pravidel údržby je nezbytné pro platnost záruky. Údržbu sestavy si můžete objednat také přímo od nás.